MATY DWINGULER – AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI W DWINGULER – NOWA KOLEKCJA INTERIOR

Drodzy Rodzice! Jako dystrybutorka mat dla dzieci Dwinguler, chciałabym Was poinformować o aktualnościach w matach Dwinguler. Niebawem w naszym sklepie pojawi się najnowsza kolekcja mat -Interior.

Zmiany w Modelu Sprzedaży – Kolekcja Interior na Horyzoncie

Po wyprzedanej kolekcji Harmonia, już niebawem wprowadzamy nowy model sprzedaży, w ramach, którego dostępne będą tylko 4 unikalne wzory mat tworzące nową kolekcję – Interior. Jesteśmy przekonani, że zainspirujcie się nowymi wzorami, które wprowadzą do Waszych domów wyjątkowy design.

Indywidualne Zamówienia na Boho Baby i Charming Night

Zanim jednak nowa kolekcja wpłynie do Polski, w marcu otwieramy możliwość indywidualnych zamówień dla mat Boho Baby i Charming Night. Zachęcamy do kontaktu mailowego na dwingulerpoland@gmail.com, aby dostosować maty do Waszych osobistych preferencji.

dwinguler-dystrybucja

Plan Wydarzeń – Marzec, Kwiecień, Maj

  • Marzec – Sprzedaż mat Boho Baby i Charming Night na indywidualne zamówienie. Skorzystajcie z tej unikalnej okazji, ponieważ to już jedyna okazja, by zakupić te maty.
  • Kwiecień – Przedsprzedaż nowej kolekcji – jedyna okazja na zakup mat w bardziej atrakcyjnej cenie. Znajdźcie swoje ulubione wzory i zamówcie wcześniej. Jak wiecie, nie zwykle nie przeceniamy mat.
  • Maj – Dostawa mat z przedsprzedaży oraz oficjalna sprzedaż nowej kolekcji Interior! To moment, kiedy oficjalnie będziecie mogli nabyć nowe wzory mat, które odświeżą przestrzeń Waszych dzieci.

Podsumowanie i Zaproszenie do Zakupów

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zamówienia i jesteśmy przekonani, że nowa kolekcja Interior spełni Wasze oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i niezmiennie staramy się dostarczać Wam produkty najwyższej jakości.`

P.S. Jeśli szukacie inspiracji jak urządzić pokój dla Waszej córeczki z naszą matą Dwinguler zerknijcie do jednego z naszych ostatnich artykułów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *