KIM JEST MAMA M?

  Mama M to moja marka osobista, którą stworzyłam z potrzeby przełamania tabu związanego z macierzyństwem. Bycie mamą to cudowne, ale również ciężkie momenty. Moim celem było mówić o jednych i o drugich. Przechodząc przez okres wzlotów i upadków, doszłam do wniosku, że tylko, kiedy ja dbam o siebie, jestem w stanie dawać siebie innym. Dlatego dziś moim celem jest mówienie głośno o tym, że matka ma prawo, a właściwie to obowiązek, zatroszczyć się o siebie. Mowa tutaj o każdym aspekcie dbania o siebie, zarówno pod katem fizycznym, jak i psychicznym.

  KLIKNIJ TU I DOWIEDZ SIĘ WIECEJ NA MOIM BLOGU!

   

   Image

    

   Dzięki temu odkryłam w sobie nieodkryte wcześniej pokłady odwagi. W myśl filozofii ,,teraz albo nigdy”, spełniam swoje marzenie i otworzyłam własny biznes. Wybór na sklep online z ekologicznymi matami dla dzieci Dwinguler był dla mnie naturalny. Sama pokochałam ten produkt i używamy go wspólnie z rodziną już od ponad dwóch lat. Mata Dwinguler okazała się być strzałem w dziesiątkę i jest najlepszym produktem dla dzieci jaki kiedykolwiek kupiłam. Otwarcie sprzedaży podyktowane było chęcią umożliwienia rodzicom wyboru najbardziej odpowiedzialnego i bezpiecznego produktu dla swojego dziecka. Takie podejście idealnie wpisuje się w moją filozofię świadomego życia. Czy świadome życie jest życiem eco? W dużej części tak, ale dla mnie to przede wszystkim wiedza na temat danego produktu i świadome podjęcie decyzji zakupowej.

   Akurat ja przykułam ogromną wagę do wyboru maty dla mojego syna, ponieważ uważam, że dziecko ma z nią bardzo bliski i częsty kontakt. Dlatego niezwykle ważna była dla mnie nietoksyczność i jakość i bezpieczeństwo produktu. Na szczęście maty Dwinguler łączą te wszystkie cechy razem z pięknym designem.

    

  KLIKNIJ TU I ODWIEDŹ MNIE NA INSTAGRAMIE!