praca i macierzyństwo

MACIERZYŃSTWO I PRACA

Macierzyństwo i praca – czy można to połączyć? Przed takim dylematem staje większość Mam. Chcemy spełniać wiele ról jednocześnie. I chcemy to robić na 100%! Czy tak się da? Czy można być Matką, zaangażowaną w wychowanie dzieci i realizować własne cele? Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista… Zapytałam inną Mamę, jak udaje jej się łączyć macierzyństwo i pracę. Oto historia Kasi Pilch – @mamafotograf.pl.

Mamafotograf.pl – tak się nazywam. 😉 Jak sama nazwa wskazuje łączę pracę z byciem mamą. Moja przygoda z fotografią zaczęła się jak u większości fotografujących mam – po urodzeniu Synka. Jestem mu za to ogromnie wdzięczna. Dzięki niemu zdobyłam się na odwagę, by powrócić do tego, co kocham. Tak naprawdę od zawsze uwielbiałam fotografować…

weekendowe stylizacja dla rodziny

WEEKENDOWE STYLIZACJE

Weekendowe stylizacje dla całej rodziny przygotowała Marta Perużyńska – fashion creator, związana od lat z modą. Marta swoją karierę rozwija za granicą i uwielbia ,,high fashion”. Za moją namową, zgodziła się nieco ,,zejść na ziemię”;) i przedstawiła kilka outfitów dla całej rodziny. Dla mam przygotowała stylizacje na ostatnie, ciepłe dni lata. Dla taty i dziecka – sportowy outfit. Ja widzę to tak: Mama wychodzi na miasto, a Tata z Bobasem idą grać w piłkę do parku. Enjoy;)

MAMA

Ostatnie ciepłe dni sprawiają, że mamy ochotę wykorzystać letnie sukienki, odkryte buty i fajne dodatki. Uzupełnieniem stylizacji jest zazwyczaj torebka. Tak jest też tym razem. Piękny, pojemny kosz to ozdoba sama w sobie. Mimo, że upały już przeszły, uważajmy na promienie słoneczne i nadal nakładajmy krem z filtrem.