MUMA CONCEPT – SKLEP Z DUSZĄ

MUMA CONCEPT – SKLEP Z DUSZĄ

Kiedy pierwszy raz natknęłam się na Muma Concept od razu poczułam, że jest to coś więcej, niż sklep z produktami dla Mamy i Dziecka. Coś mi podpowiadało, że za tą marką nie stoi tylko analityczny umysł, który chłodno kalkuluje cyferki. Nie myliłam się, bo MUMA CONCEPT to firma rodzinna, prowadzona (uwaga!) przez Dominka, ojca dwuletniej Tosi. W codziennych działaniach wspiera go partnerka Gosia. Zatem MUMA CONCEPT to rodzina; a rodzina to miłość, wsparcie i siła. Znajdziesz tam totalnie wyjątkowe produkty dla Mam i dla Dzieci. Poznaj #mumafamily. Najlepiej opowiedzą o sobie sami:

Muma Concept

,,Chcieliśmy stworzyć miejsce spotkań rodziców. Mówimy o nim „od pomrukiwań do niekończących się pytań”. Jako młodzi rodzice wiemy, że rodzicielstwo może być wyzwaniem, dlatego naszym celem jest poprawa dostępu do wysokiej jakości produktów. Znajdziecie u nas zarówno produkty dla maluszków, jak i dla większych dzieci. Wraz z dorastaniem naszej córki, odkrywamy nowe obszary, które wymagają rozszerzenia naszego asortymentu.  Nie skupiamy się na samych ubrankach. Oferujemy zabawki, prezenty, akcesoria dla dzieci i niemowląt. Poza tym, oferujemy również ubrania i produkty dla Mam. Jeśli szukacie naturalnych kosmetyków czy wyjątkowych akcesoriów na plażę, wpadnijcie do nas.” (Dominik)

,,W poszukiwaniu wyjątkowych produktów współpracujemy z producentami z całego świata. Godzinami dyskutujemy o tym, co warto sprowadzić, a co tym razem lepiej odpuścić. Na swój sposób zabawne są te nasze wieczorne pogawędki. Spójrzmy prawdziwie w oczy – szeroko rozumiane rodzicielstwo widziane jest zupełnie inaczej okiem Mamy, a okiem Taty. Chodzimy zatem na kompromisy. Czasami :)” (Gosia),,Wydawać by się mogło, że jesteśmy tylko sklepem, ale tak naprawdę spędzamy bardzo dużo czasu na rozmowach z naszymi Klientkami. O macierzyństwie, rodzicielstwie, a czasami wspólnie, po ludzku, narzekamy na codzienność i marzymy po prostu o ciepłej kawie. Dajemy sobie przestrzeń na lepsze i gorsze dni. Chcemy mówić o prawdziwych barwach macierzyństwa. Niezależnie od tego, czy jesteś z małej czy dużej miejscowości; masz jedno czy więcej dzieci. Okazuje się, że większość z nas boryka się z tymi samymi problemami. Nadmiernie się martwimy. O dzieci, pracę… A gdzieś na szarym końcu jestem ja, Ty – kobieta, Muma”.  (Gosia)

,,Prezentujemy sposoby na wspieranie rozwoju dziecka, które z łatwością rodzic może wykorzystać w domu. Teraz, gdy dostęp do informacji wzbudza w rodzicach coraz więcej pytań i wątpliwości, Muma Concept przychodzi z pomocą. Na stronie internetowej, w zakładce BLOG znajdziecie ciekawe artykuły czy fragmenty polecanych przez nas książek. Muma na codzień współpracuje z ekspertami i dziennikarkami, którzy chętnie dzielą się swoją fachową wiedzą i doświadczeniem.” (Dominik)

,,Marzenie? Własna przestrzeń, w której będziemy mogli spotykać się z rodzicami takimi jak my. Chętnymi do współpracy, rozmowy i dalszego rozwoju.

Witaj w #mumafamily, Mama!”

PS. SMOCZKOWE SOS
Tak jak dorośli, dzieci mają swoje preferencje. Zwłaszcza, gdy mowa o smoczkach. Maluchy nagminnie je gubią, a my rodzice, ciągle ich szukamy. Dlatego, jeśli jesteś w potrzebie, Twój smoczek zaginął, a dziecko bez niego nie zaśnie, zadzwoń do nas. Prowadzimy smoczkowe pogotowie. Na terenie Warszawy, przywieziemy do Ciebie smoczek, bez żadnych dodatkowych kosztów. Również wieczorową porą:) 

Wyjątkowe marki, które znajdziecie tylko u nas: 

Tajinebanane, Bonet et Bonet, Claude & Co, Daily Brat, Fatboy, Stuckies,

I wiele innych! 

Jeszcze w tym roku obiecujemy Was zaskoczyć:) 

Dominik, Gosia i Tosia;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *