MATA DLA DZIECKA

prezent na chrzest mata

MATA DLA DZIECKA

Mata dla dziecka to jeden z produktów, do którego rodzice przywiązują ogromną wagę. Już niemowlak ma bardzo bliski i częsty kontakt z matą, dlatego ważne, by dokonać odpowiedzialnego wyboru. Ja, zakup maty potraktowałam poważnie i wyszukałam produkt, który wyróżnia się na rynku jakością, materiałami eco-friendly i nietoksycznością. Niewiele dziecięcych akcesoriów skradło moje serce, ale mata Dwinguler to najlepszy ,,gadżet”, jaki zakupiłam dla dziecka. Dlatego po 2 latach użytkowania, postanowiłam zostać dytrybutorem i sprzedawać go w Polsce.

mata dla dziecka

Dlaczego moim zdaniem mata dla dziecka Dwinguler wyróżnia się na rynku?

NIETOKSYCZNA MATA DLA DZIECKA

Maty dla dzieci często wyprodukowane są z materiałow, które pozostawiają wiele do życzenia. Często zawierają chemiczne substancje, które są po prostu szkodliwe. A jednak na macie dziecko spędza mnóstwo czasu…

Dwinguler & Baby Care to wiodąca marka w produkcji nietoksycznych mat dla dzieci, stworzona przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie. Maty Dwinguler wyprodukowane są z najwyższej jakości ECO-FRIENDLY i NIETOKSYCZNYCH materiałów. Warstwy maty sa łączone za pomocą specjalnie opracowanej technologii, by nie używać szkodliwych substancji. Nie posiadają toksycznych związków (ftalanów, bisfenolu, formamidu, benzenów). Nietoksyczność potwierdzona jest w badaniach. Produkt spełania wszystkie wymagania CPSIA i europejskie normy bezpieczeństwa zabawek. [European Toy Safety Standards(EN-71) Passed No Heavy metals (PB,BA,CD,HG,FR,AS,SB,SE)].

Produkty podlegają restrykcyjnym regularcjom oraz regularnym testom. (Zapytaj o testy, wysyłając wiadomość e-mail na adres: hi@mamamjournal.com).

mata dla dziecka na roczek

BEZPIECZNA. ZAPEWNIA AMORTYZACJĘ

Ilekroć dotykam innych mat, wydają mi się twarde. Mata Dwinguler jest idealnie wyprofilowana pod względem twardości/miękkości i grubości. Zawiera wielowarstwową piankę, którą firma stosuje ponad 30 lat. Zapewnia więc doskonałą ochronę przed urazami. Jednocześnie posiada lekko chropowatą, ANTYPOŚLIZGOWĄ fakturę, przez co chroni przed poślizgnięciem się. Takie 2 w 1. Mata posiada również zaokrąglone krawędzie, co minimalizuje upadki.

HIGIENICZNA. ANTYBAKTERYJNA I ANTYGRZYBICZNA

Mata Dwinguler ma jednolitą powierzchnię, którą ŁATWO SIĘ CZYŚCI. Można ją spokojnie przecierać ściereczką. Dzięki temu NIE JEST SIEDLISKIEM DLA ROZTOCZY, BAKTERII I GRZYBÓW. Dlatego nie zdecydowałam się na słynne puzzle. Ponieważ wiedziałam, że rozkładanie i czyszczenie poszczególnych elementów co kilka dni, w których gromadzi się kurz – to nie dla mnie. Wolę praktyczne i wygodne rozwiązania.

Również z uwagi na fakt utrzymania przestrzeni dla dziecka w higienie, MATA JEST IDEALNĄ ALTERNATYWĄ DYWANU. Dla mojego dwulatka, stanowi dzisiaj nie tylko świetny plac zabaw, ale to jedyny ,,dywan” w jego pokoju.

mata dla dziecka grubość

PONADTO, MATA DLA DZIECKA DWINGULER JEST:

 1. WYTRZYMAŁA
 2. DWUSTRONNA
 3. WODOODPORNA
 4. ŁATWO SIĘ ODKSZTAŁCA
 5. TŁUMI HAŁAS
 6. IZOLUJE ZIMNE PODŁOŻE

WIEOETAPOWY ROZWÓJ

1. NOWORODKI I NIEMOWLAKI

Mata zapewnia miękką powierzchnie dla dzieci leżących na brzuszku lub na plecach; chroni przed urazami te dzieci, które zaczęły już obracać się i podejmować próby siadania i raczkowania.

2. NIEMOWLAKI I MŁODSZE DZIECI (od 9 miesięcy do 2 lat):

Mimo swojej piankowej budowy, mata stanowi stabilną powierzchnie do stawiania pierwszych kroków.

3. DZIECI W WIEKU OD 2 DO 4 LAT;

Mata stanowi wygodne i bezpieczne miejsce do aktywnej zabawy (bez obaw można się na niej turlać, skakać); zaznajamia z literami i cyframi; pobudza dziecięcą wyobraźnię.

4. DZIECI W WIEKU 4 LAT I STARSZE:

Mata pełni funcję antypoślizgową i absorbuje hałas; izoluje od zimnego podłoża, można stosować ją zamiast dywanu np. dla alergika; maty są dwustronne i pełnią funkcję edukacyjną.

EDUKACYJNA BĄDŹ STYLOWA

Kiedy ja kupowałam matę było kilka,(głównie kolorowych) wzorów do wyboru. Dzisiaj na mojej stronie znajdziesz również piękne pastelowe odcienie albo subtelne beże i szarości, które pasują nawet do salonu. Zapraszam Cię do obejrzenia wszystkich produktów tutaj.

JAKOŚĆ PROPORCJONALNA DO CENY

Cena maty nie należy do najniższych i początkowo może się wydawać minusem. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że mata jest wytrzymała i kupuje się ją na lata, tak naprawdę można rozbić tę kwotę i przeliczyć 100 zł na rok. Dla mnie jest warta swojej ceny.

mata dla dziecka kolorowa
Sprawdź tutaj

PS. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o producencie. Zajrzyj tutaj.

Comments 2

 1. Dzień dobry widziałam pani maty na profilu u Agnieszki Włodarczyk proszę mi powiedziec czy są dostępne te maty w pióra i jaka jest jej cena 😉 pozdrawiam

  1. Post
   Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *