DWINGULER W GALERII MOKOTÓW

dwinguler-w-galerii-mokotow

DWINGULER W GALERII MOKOTÓW!

Już teraz możesz osobiście sprawdzić produkty marki Dwinguler. Pierwsza taka okazja w Polsce! Słyszałeś o marce Dwinguler i chciałbyś sprawdzić jak te produkty wyglądają na żywo? A może słyszysz o niej pierwszy raz? Odwiedź nasze stanowisko w Galerii Mokotów do 31 grudnia i przekonaj się o jakości produktów marki Dwinguler!

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ STANOWISKO DWINGULER?

Na miejscu poznasz Martę, która jest jedynym oficjalnym dystrybutorem produktów Dwinguler w Polsce. Pokaże Ci świat ekologicznych i odpowiedzialnych artykułów dla dzieci. Są one świetnym prezentem dla dziecka na zbliżające się wielkimi krokami świętami Bożego Narodzenia. Na miejscu znajdziesz:

MATY DLA CAŁEJ RODZINY

Dwustronne maty wykonane z certyfikowanej pianki PVC, która jest pozbawiona wszelkich toksyn i szkodliwych związków chemicznych. Są przeznaczone dla dzieci od pierwszego dnia aż do 7 roku życia, choć mogą one służyć całej rodzinie. Dzięki temu, że są dwustronne sprawdzą się jako antyalergiczna i antygrzybiczna alternatywa dla dywanu.

Na stanowisku znajdziesz maty zarówno klasyczne, jaki i edukacyjne. Dzięki macie sensorycznej dziecko może nauczyć się dźwięków zwierząt, cyferek czy liter alfabetu.

OGRODZENIA DLA DZIECI

Dzięki ogrodzeniu stworzysz dziecku bezpieczną przestrzeń do zabaw. Duża, szeroka, gruba i lekka konstrukcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo Twojego dziecka. Zaprojektowano je na wzór zamku, dzięki czemu dzieciaki je uwielbiają, bo pozwalają poczuć się im jak król i królowa! Jest również świetnym prezentem dla dzieci od 6 miesiąca życia.

FOTELIKI DLA DZIECI

Te foteliki wykonano z wysokiej jakości ekologicznej skóry syntetycznej SOFFKIN. Wypełnione są bio pianką wyprodukowaną z oleju roślinnego. Zaprojektowano je tak, aby pomóc dzieciom utrzymać odpowiednią pozycję. Foteliki Dwinguler mają różne kształty i kolory. Są zarówno misie polarne jak i foteliki w klasycznych kolorach jak różowy czy beżowy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

GDZIE ZNAJDĘ STANOWISKO DWINGULER

Stanowisko znajduje się na I piętrze (tuż przy sklepie Marella i Hugo Boss)

Stanowisko otwarte od 30.11-31.12.2022 od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00.

Redaktor: Paula Sadowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *